Preprava do/ z prístavu

Do prístavu a z prístavu sa môžete dostať viacerými spôsobmi v závislosti od vašich preferencií.


OSOBNÁ DOPRAVA PRE CZ A SK KLIENTOV

Vhodná pre klientov s jazykovou bariérou, resp. pre klientov preferujúcich individuálny prístup. Môžete využiť priamo niektorú z mojich prednastavených trás alebo si zadať individuálnu požiadavku:

Preprava osob

$40 – medzi Port of Miami a

  • Miami Beach (South, Mid, North)
  • Miami – centrum (Downtown, Overtown)
  • Miami International Airport

$70 – medzi Port Everglades a

  • Miami Beach (South, Mid, North)
  • Miami – centrum (Downtown, Overtown)
  • Miami International Airport
  • Port of Miami
  • Port Everglades (Fort Lauderdale)
  • Port Canaveral (Cape Canaveral)

Podrobnejšie info v sekcii Moje služby pre prístav.

Uvedené služby zabezpečujem aj pre väčšie skupiny – vhodné pre cestovné kancelárie, športové tímy, firmy


SHUTTLE

Táto forma dopravy je vhodná pre väčšie skupiny, rodiny alebo individuálnych cestujúcich, ktorí nemajú jazykovú bariéru a potrebujú len jednorázový presun na miesto určenia.

Doprava - Super Shuttle

Pre porovnanie cien jednotlivých prepravcov využite porovnávacie stránky na Travelocenter.com alebo si ich pozrite priamo na ShuttleFare.com.


TAXI SLUŽBA (CABS)

Taxi služba je dostupná priamo v prístave, hneď pri východe z terminálu.

Doprava - taxi

Pri platbách za taxík je treba počítať aj so sprepitným, ktoré je zaužívané vo výške 15% z ceny (väčšinou od $3 do $5) a je zvykom uhrádzať ho v hotovosti. Nie je však problém ho uhradiť aj kartou, čo je však pre taxikárov nevýhodné, preto to nemajú veľmi v obľube.

Pre náročnejších sú k dispozícii aj odvozy limuzínou. V Miami je niekoľko spoločností prevádzkujúcich tzv. Limo Service.  Napr. Book a Limo, Limos,  či Carmel Limo.

Doprava - Limo

Predbežnú kalkuláciu ceny taxíkom si môžete spraviť na stránke Rideguru, porovnanie ceny jednotlivých typov prepráv (shuttle, limo), je možné na stránke Mozio.  Všetky porovnávacie aj vyhľadávacie stránky súvisiace s prepravou nájdete aj na Travelocenter.com.


ZDIEĽANÁ JAZDA (RIDESHARE)

Aktuálne je Američanmi veľmi využívaná aj preprava prostredníctvom spoločností Uber aleb Lyft. Ide o novodobú formu taxi služby, ktorá využíva autá súkromných osôb na prepravu ľudí prostredníctvom mobilnej aplikácie. Cenovo je asi o polovicu až 2/3  lacnejšia ako taxi služba má však svoje riziká – nikdy neviete, ku komu si do auta sadnete a aké sú jeho šoférske schopnosti. Obidve aplikácie sú k dispozícii na Apple App Store a aj Google Play Store (Android Market).

Predbežnú kalkuláciu ceny zdieľanej jazdy si môžete spraviť na stránke Rideguru,

Váš odborný poradca pre Miami a Floridu

<span>%d</span> blogerom sa páči toto: