Ladislav Matyinko

– spolumajiteľ cestovnej agentúry M&M Brothers Travel LLC

– spolumajiteľ portálu Travelocenter.com

– certifikovaný agent Expedia CruiseShipCenters

– člen hudobnej skupiny Maduar 

Od roku 2011 pôsobím v USA, kde som spolu s mojím bratom Jurajom založil cestovnú agentúru M&M Brothers Travel LLC, ktorá sa stala súčasťou spoločnosti Expedia CruiseshipCenters (najväčšieho predajcu výletných plavieb v USA) a ktorá od roku 2012 prevádzkuje aj portál Travelocenter.com. Cieľom portálu je poskytnúť klientom jedno miesto, na ktorom nájdu všetko potrebné nástroje na jednoduché dohľadanie širokej palety cestovných produktov za čo najlepšie ceny, pričom môžu využiť aj rôzne doplnkové služby zabezpečované našou agentúrou.

Od roku 1986 som aj zakladajúcim členom skupiny Maduar, ktorá v 90. rokoch patrila medzi najúspešnejšie skupiny v Čechách a na Slovensku. Aktuálne sme opäť obnovili aj koncertnú činnosť, v rokoch 2019 sme absolvovali veľké koncertné turné po Slovensku (20 koncertov) a pre našich fanúšikov sme pripravili špeciálne 2-CD Hafanana The Best Of (Vol. 2) s výberom najväčších hitov doplnených o 8 nových skladieb.

Okrem hudby ma baví aj šport a mojím novým koníčkom je káva – spolu s manželkou sa dokonca venujeme predaju zdravej kávy Organo.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s